Prodej, montáž a servis dřevěných, plastový a hliníkových oken i dveří, garážových vrat a stínící techniky pro Žamberk a okolí


 

Plastové, hliníkové, dřevěné dveře

Vchodové, balkonové, odsuvné i skládací dveře jsou vyrobeny z vysoce odolných plastových profilů, aby zajistily potřebnou úroveň zabezpečení, a současně je lze doplnit příslušenstvím v nepřeberném množství barev, typů a tvarů. Hliníkové profily v konstrukci oken či dveří jsou plnohodnotnou variantou ostatních, rozšířenějších materiálů. Hliník se ve funkci okenních nebo dveřních rámů vyznačuje dlouhou životností, velkou pevností a luxusním vzhledem. Výraznou předností je jeho lehkost a to, že je nenáročný na údržbu. Moderní dřevěné dveře se vyrábějí ze dřevěných profilů, a díky tomu se vyznačují výbornými vlastnostmi v oblasti stability. Při zpracování okenních profilů dbáme na přesnost a kvalitu, kterou pravidelně kontrolujeme.

dvere-sulko-alu-exclusive

Okna

Moderní okna nám nepřinášejí jen obraz toho, co se děje venku, tedy mimo naše soukromí. Kromě kontaktu s okolím nám musí poskytovat bezpečí, zajistit absolutní tepelnou pohodu v zimě stejně jako v létě. Díky neustálému zvyšování cen energií a zatížení životního prostředí emisemi CO2 rostou nároky na tepelnou izolaci. Zvyšují se požadavky na bezpečnost, zvukovou izolaci, nadesign oken, která se stávají významným architektonickým prvkem.

sulko profi line

Stínící technika

 

Garážová vrata

Garážová vrata s designem lamela jsou představitelem klasického designu a tradičním původním typem vrat. Díky jasným liniím se hodí ke každému typu domu a zdiva. Lamelová vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě. Na přání zákazníka je možno použít jakoukoli barvu dle vzorníku RAL nebo imitaci dřeva v provedení zlatý dub, tmavý dub a mahagon, jejichž povrchová úprava je zvýrazněna strukturou dřeva woodgrain. Použití hladké lamely umožňuje aplikaci technologie kašírování panelu, což výrazně rozšiřuje nabídku imitací dřeva i barevných odstínů.

design kazeta